TRENÉRSKÝ TÝM

Současný trenérský tým se skládá z trojice zkušených trenérů licencovaných Českým tenisovým svazem. Šétrenér týmu a zároveň nejzkušenějším trenérem je Roman Fischer. Mimo trojice trenérů aktivně napomáhá průběhu tréninků svojí dobrovolnou činností i řada závodních hráčů z řad klubu TK Sokolov a místní tenisové školy.

 

Roman Fischer

Šéftrenér a nejzkušenější článek týmu. Licencovaný trenér ČTS s více jak 20 lety zkušeností jako osobní trenér. Aktivní registrovaný hráč v Německu. Jako takový se stará především o přípravu závodních tenistů pro budoucí závodní kariéru a celkový chod tenisové školy. Vykonává pozici předsedy komise mládeže v rámci Západočeského tenisového svazu. Do roku 2011 trenér Markéty Vondroušové

Petr Vrba

Nejmladší člen trenérského týmu a licencovaný trenér ČTS. Aktivní závodní hráč. V týmu vykonává pozici trenéra závodních hráčů, pohybovou a tenisovou přípravu nejmenších kategorií a zároveň pozici kondičního coache. V roce 2017 nominován jako kapitán a hlavní trenér západočeského výběru v rámci Junior Fed Cupu.

 

Robert Schug

Druhý nejzkušenější trenér s více jak 15 lety zkušeností. Licencovaný trenér ČTS, bývalý závodní a aktivní rekreační hráč. Stará se především o východu závodní i rekreační mládeže ve všech kategoriích. Dříve hráč TK Sokolov napříč všemi mládežnickými kategoriemi.